Жаңалықтар

Назарбаев Университетінің Медицина мектебі «Стандартталған пациент» бағдарламасына қатысушыларды қабылдауды жариялайды

NUSOM_SP (2)

Назарбаев Университетінің  Медицина Мектебі (НУ ММ) «Стандартталған пациент» жобасына қатысу үшін еріктілерді қабылдайды. Жоба болашақ дәрігерлер мен денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлеріне тереңінен білім алуына жәрдемдеседі.

Стандартталған пациент дегеніміз не?

Стандартталған пациенттер (СП) – бұл нақты пациенттер сияқты әрекет етуге және ден қоюға үйретілген адамдар. СП ретінде бағдарламаға қатысу үшін медициналық және / немесе актерлік тәжірибе қажет емес.

НУ ММ студенттерінің оқыту тілін ескере отырып, еріктілерден ағылшын тілін меңгерудің жоғары деңгейі талап етіледі.  СП шынайы түрде әрекет етуі керек, олардың ойдан шығарылған медициналық тарихына қатысты сұрақтарға жауап беру, медициналық тексеруден өту (егер олар өздерінің келісімін берсе) және медициналық топтың басқа мүшелері ретінде симуляцияланған тәжірибе аясында әрекет етуі керек, сонымен қатар модельденген пациенттің отбасы мүшесі ретінде әрекет ету, ойдан шығарылған медициналық жағдайлар туралы есеп беру және олардың Қазақстандағы медициналық кәсіптердің дамуына қосқан үлесінің маңыздылығын түсінуі керек.

НУ ММ- дегі «Стандартталған пациент» бағдарламасы Назарбаев Университетінің студенттеріне жоғары сапалы қызмет көрсетуді қамтамасыз ете отырып, болашақта пациенттерді емдеуге ең қауіпсіз және құзыретті тәсілмен жақсы дайындау үшін өз дағдыларын, оның ішінде сұхбаттасу әдістерін, физикалық тексеру дағдыларын және пациенттермен эмоциялық өзара іс-қимыл жасау мүмкіндігін ұсынады.

Бағдарлама жобаға қатысушылар үшін ақшалай сыйақыны қарастырады, үміткерлерге осы жерде танысуға болатын талаптар қойылды.

Бағдарламаға қатысуға байланысты күтпеген шығындарды өтеу үшін шағын төлем ұсынылады. СП қандай төлемдерді төлеуге болатынына шектеулер бар. Егер сіз қатысуға қызығушылық танытсаңыз, қосымша ақпарат алу үшін мына жерді басыңыз.

Өтініш формасын жіберу үшін басыңыз.

Өтінім беру мерзімі 2022 жылдың 19 тамызға дейін ашық.

Біз жарамды үміткерлермен 2022 жылдың 22 тамызынан 26 тамызына дейін хабарласамыз.

Қосымша ақпарат алу үшін хабарласуыңызға болады:

Доктор Валентина Столярова, Медицина ғылымдарының Докторы,

Медицина кафедрасының оқытушысы

Назарбаев Университетінің медицина факультеті.

Электрондық пошта: valentina.stolyarova@nu.edu.kz