Ақ халаттар рәсімі 2018

20180805-IMG_4684

Медицина мектебі 2022 жылдың түлектерін-жаңа студент-медиктерді қабылдады!

2018 жылғы 5 тамызда, жексенбіде "Ақ халаттар" салтанаты өтті, оның барысында 27 болашақ дәрігерлер ақ халат киіп, Гиппократ антын берді, кәсібилікке, артықшылыққа және аяушылыққа айнымастығын көрсетті, осылайша өз медициналық мансабын бастады. Мектептің стратегиялық серіктесі - Питтсбург университетінің Медицина мектебі, сондай-ақ Назарбаев Университеті мен University Medical Center басқармасының өкілдері студенттерді құттықтап, алдағы оқу жылдарында сәттілік, табыс және шыдамдылық тіледі.

Біздің 2022 жылғы бітірушілерге шырайлы, жылы лебіздеріміз! Иығыңызға жамылған ақ халатпен ижәне жүрегіңізде ұялаған борыш сезімімен, Қазақстан мен күлі әлемді шынымен де жақсырақ ететіндей көптеген жақсы , тамаша нәрселерді жасай алатыңызға кәміл сенеміз!