Молекулалық медицина саласындағы ғылым магистрі

Молекулалық медицина саласындағы ғылым магистрі (МММ)

Қазіргі уақытта Қазақстанда МММ осындай бағдарламасы жоқ, бұл Назарбаев Университеті Медицина мектебінің (NUSOM) бұл бастамасын бірегей етеді.
NUSOM ұсынған екі жылдық МММ бағдарламасы ең жоғары халықаралық стандарттарға негізделген. Медицина мектебі профессор-оқытушылар құрамында жоғары білікті мамандармен ұсынылған.
Мансаптық өсу және одан әрі білім беру мүмкіндіктері

Оқуды аяқтағаннан кейін осы бағдарламаның студенттері Қазақстанда немесе шетелде PhD – философия докторы дәрежесін алуға, өнеркәсіпте, диагностикалық орталықтарда жұмыс істеуге немесе академиялық медицинада мансабын жалғастыруға мүмкіндік алады. Бағдарлама клиникалық академиялық мансапқа мүдделі дәрігерлер үшін де қолайлы.

Әрі қарай оқу ...

МММ бағдарламасының мақсаттары:
• Молекулалық медицинаның тез дамып келе жатқан саласында білімді беру және құзыреттілікті қамтамасыз ету;
• Аурудың алдын алу, емдеу және диагностикалаудың инновациялық жолдарын іздеу;
• Студенттерге медициналық практикаға зертханалық жаңалықтарды енгізуге мүмкіндік беретін, мамандандырылған зерттеу дағдыларын ұсыну;
• Биомедицина саласында қажетті дағдыларды нығайту;
• Қазақстанның өсуі мен инновациялық технологияларға өз үлесін қосуға қабілетті кәсіби мамандардың жаңа буынын қалыптастыру.
MMM бағдарламасы бойынша оқыту нәтижелері.
NUSOM - бұл студенттерге молекулалық медицина саласындағы озық білім мен дағдыларды, сондай-ақ биомедициналық зерттеулер саласындағы мансапқа берік негіз беруге арналған күндізгі оқу нысаны бар екі жылдық бағдарлама. Ұсынылған курстар инфекцияның молекулалық негізін, иммунология мен қабынуды, рак, неврологиялық бұзылуларды, генетикалық ауруларды, терапияны, зерттеу биоэтикасын, медициналық биоинформатиканы, биостатистиканы және кәсіпкерлікті / өнеркәсіптік әріптестікті қамтиды, бірақ шектелмейді. "Қазіргі заманғы ғылыми-зерттеу орталықтары студенттерге адам денсаулығы мен ауруларына байланысты маңызды биомедициналық мәселелер бойынша заманауи зерттеулерге қатысуға мүмкіндік береді.

МММ бағдарламасы бойынша магистратураны сәтті аяқтағаннан кейін түлектер:

1) молекулалық медицина бағдарламасында негізгі пәндер бойынша алған білімдерін ауызша және жазбаша түрде көрсету.
2) молекулалық медицина саласындағы зерттеулер үшін сыни ойлау және проблемалар мен талдауларды шешу дағдыларын қолдану.
3) техникалық ғылыми эксперименттерді дәлдікпен орындау.
4) күрделі ғылыми ақпаратты нақты сипаттауға мүмкіндік беретін жазбаша және ауызша қарым-қатынас дағдыларын көрсету.
5) этикалық және кәсіби стандарттарға сәйкес зерттеу және ғылыми міндеттерді орындауға міндетті.
6) зертханалық зерттеулердің нәтижелерін медициналық практикаға енгізу мақсатында білім мен дағдыларды көрсету.

2021 © School of Medicine